Spółdzielnia socjalna
'Zakład Aktywności Zawodowej'

We love what we do

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

Kilka słów o nas

Nasza misja

Spółdzielnia Socjalna „Zakład Aktywności Zawodowej” Działalność spółdzielni ma charakter innowacyjny ponieważ potrafi pogodzić bardzo odmienne i z pozoru sprzeczne cele: działalność rynkowa, z celami społecznymi. Głównym celem spółdzielni jest reintegracja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa oraz umożliwienie osobom bezrobotnym i niepełnosprawnym aktywizację zawodową.

Działania spółdzielni skierowane są na tworzenie więzi i integrację społeczną co w dużym stopniu sprzyja odbudowaniu umiejętności pełnienia ról społecznych w miejscu pracy oraz uczestniczenia w życiu społeczności lokalnej. Dzięki atmosferze wzajemnego szacunku i pomocy w każdym z członków wzrasta motywacja do dalszego rozwoju.

Spółdzielnia powstała z myślą o ludziach, którzy w pewnym okresie swojego życia znaleźli się w ciężkiej sytuacji dla niektórych bez wyjścia. Tutaj mają szansę na powrót do godnego życia w którym wcale nie chodzi o to by mieć tylko by BYĆ. Poprzez wspólne działania zmieniają siebie i środowisko, tworzą coś co staje się ich wspólnym dobrem za co są odpowiedzialni.

Każdy z członków wniósł do spółdzielni swój potencjał, to co w nim najlepsze, dzięki temu prowadzimy szeroką rozwiniętą działalność gospodarczą. Pozwala nam ona na realizację działań statutowych i daje możliwości na wyjście z wykluczenia wielu ludziom dla których czasem nie było nadziei na lepsze jutro. Nasz zespół to ludzie z pasją i otwartością, gotowi do współpracy.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2012
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.